Pradžia: 2021-10-18 08:00
Pabaiga: 2021-11-19 08:00

Kviečiame registruotis į atvirą mokymų kursą „Duomenų raštingumo mokymai“, vyksiantį š.m. spalio 18-lapkričio 19 d., VMA aplinkoje.

Apie kursą:

Atviras kursas „Duomenų raštingumo mokymai“ buvo parengtas ir testuotas 2020/2021 metų pavasario semestre, EVAF vykdant Erasmus+ finansuojamą žinių aljanso projektą „Data Literacy at the interface of higher education and business“ (DATALIT), sutarties Nr. 612561-EPP-1-2019-1-IT-EPPKA2-KA. Visą kursą (arba dalį jo) išklausė 260 studentų. Kurso metu ugdomos dvi duomenų raštingumo kompetencijos - "Reading/creating data classification or rules" ir "Reading/creating time trends and forecasts". Studentai turėjo galimybę išklausyti kursą, taip pagerindami savo duomenų raštingumo įgūdžius bei pritaikyti šias žinias rašto darbuose (bakalauro, magistro, kursiniuose). 26 studentams buvo išduoti tarptautiniai LEVEL5 sertifikatai.

erasmus datalit