Pradžia: 2021-06-22 09:00
Pabaiga: 2021-06-22 15:00

VU EVAF absolventai, kviečiame Jus į diplomų teikimo šventę!

Šventė vyks birželio 22 dieną, VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3), įėjimas į iškilmingo renginio vietą, pro vartus iš Pilies gatvės pusės, išėjimas bus organizuojamas pro Sarbievijaus kiemelį, į Universiteto gatvę.

Diplomų teikimo laikas:

9:00 val. - 11:00 val. Bakalauro studijų programų absolventams: Ekonomika, Kiekybinė ekonomika;

11:30 val. - 13:30 val. Bakalauro studijų programų absolventams: Verslas ir teisė, Vadyba, Ekonomikos ir Vadybos sesijinės ir pokoleginės studijos;

14:00 val.  - 15:00 val. Magistro studijų programų absolventams.

Tvarka:

• Į Didįjį kiemą absolventai ir jų svečiai bus įleidžiami ne anksčiau kaip 30 min. prieš ceremoniją.
  • Absolventai gali pasikviesti į ceremoniją 1- 2 artimuosius ar draugus.
  • Įėjimas į Didįjį universiteto kiemą per vartus (iš Pilies gatvės pusės).
  • Pirmosios eilės kėdžių bus skirtos absolventams. Absolventų svečiams (giminėms ir draugams), bus skirtos galinės kėdžių eilės arba jie galės stovėti Didžiojo kiemo pakraščiuose.
  • Atsiimant diplomą dėvimos veidą dengiančios apsaugos priemonės.
  • Gavus diplomus, absolventus prašome grįžti į savo sėdimas vietas, giminėms ir draugams sveikinti absolventus galima tik pasibaigus oficialiai ceremonijai.
  • Pasibaigus įteikimams absolventai išeina į M. K. Sarbievijaus kiemelį, jame bus pastatyta sienelė fotografavimuisi. Absolventai universitetą palieka per vartus į Bibliotekos kiemą.
  • Absolventų prašome pasirūpinti skėčiais nuo lietaus ar saulės, nes Didžiajame kieme pavėsinės nebus.
  • Prašome laikytis nustatytos tvarkos ir atsižvelgti į VU savanorių ir administracijos darbuotojų, palaikančių tvarką renginio metu, prašymus.