Pradžia: 2020-03-25 10:00
Pabaiga: 2020-03-25 20:00

VU EVAF, kartu su VU SA EVAF, kviečia visus laikyti jau trečią kartą organizuojamą Nacionalinį ekonomikos egzaminą!

Kovo 25 d. visi norintys turės progą patikrinti savo ekonomikos bei finansinio raštingumo žinias ir tuo pačiu pretenduoti į organizatorių įsteigtus prizus!

Egzamino laikymas vyks nuo 10:00 val. iki 20:00 val.

Dalyviai varžysis trijose kategorijose: ekonomiškai raštingiausio moksleivio, studento ir piliečio. Kiekvienos kategorijos laimėtojas bus apdovanotas piniginiu prizu – 500 eurų. Projekto partneriai apdovanos antrų ir trečių vietų laimėtojus.

Prieš laikant egzaminą, užsiregistruokite tinklalapyje www.ekonomikosegzaminas.lt.

Facebook renginys >>