Pradžia: 2020-02-28 14:00
Pabaiga: 2020-02-28 16:00

Kvičiame į pirmąjį SPEAR viešųjų paskaitų ciklo renginį, vyksiantį jau vasario 28 d. 14.00 val. Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose (Universiteto g.3), 239 auditorijoje.

Paskaitą „Lyčių stereotipai: kaip mus veikia ir ką sąlygoja - nuo profesinių pasirinkimų iki tarpasmeninių santykių kokybės“ ves lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertė Vilma Gabrieliūtė.

Registruotis į renginį prašome čia

Nuo 2019 m. pradžios Vilniaus universitete pradėtas įgyvendinti „Horizontas 2020 - Mokslo su visuomene ir visuomenei (Swafs)“ programos projektas „Supporting and Implementing Plans for Gender Equality in Academia (SPEAR)“, kurio tikslas - lyčių lygybės planų sukūrimas aukštojo mokslo institucijoje ir jų įgyvendinimas. Vilniaus universitetas šiame projekte dalyvauja kartu su šiais Europos universitetais: SDU (Danija), Uppsala Universitet (Danija), RWTH Aachen university (Vokietija), South-West university Neofit Rilski (Bulgarija), Plovdivski Universitet Paisiy Hilendarski (Bulgarija), Vytauto Didziojo Universitetas (Lietuva), Universidade Nova de Lisboa (Portugalija), Sveuciliste u Rijeci (Kroatija)

Facebook renginys >>

Daugiau apie SPEAR >>