Pradžia: 2020-02-18 10:00
Pabaiga: 2020-02-18 11:30

Kviečiame dalyvauti seminare apie karjeros galimybes EBPO (Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijoje), įsikūrusioje Prancūzijos sostinėje Paryžiuje. Organizacija siūlo apmokamos praktikos ar darbo galimybes, o neseniai baigusiems studijas – dalyvauti dvejus metus trunkančioje programoje.

EBPO veiklos spektras platus – makroekonomika, aplinkosauga, švietimas, sveikata, socialiniai klausimai, mokslas, technologijos, inovacijos, lyčių lygybė, kt.

Seminaras vyks vasario 18 d. 10.00–11.30 val. VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g, 10), 402 auditorijoje.

Seminarą ves du EBPO ekspertai: Makoto Miyasako (Head of Talent Management and Analytics Group) ir vienas žmogus iš jo skyriaus.

Ekspertai papasakos apie įsidarbinimo ir praktikos galimybes, pristatys konkrečias EBPO programas bei atsakys į dominančius klausimus.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/638339146925148/