Pradžia: 2020-02-21 16:00
Pabaiga: 2020-02-21 18:00

Kviečiame į  vasario 21 dieną vyksiantį mūsų mind-break'ą su LinkedIn ekspertu Karoliu Rimkum – „Kalbėti apie save @LinkedIn – kaip tai daryti tikslingai?“.

Ar nori būti 1000-uoju LinkedIn vartotoju pirmadienio rytą pasidalinusiu populiariausiu sekmadienio vakaro straipsniu? Ar 2020 metais planuoji visus „stebinti“ sertifikatais, asmenukėmis iš renginių ir padėkomis „patiems geriausiems kolegoms“ už dar vieną įveiktą projektą? O gal metas atnaujinti savo žinias apie LinkedIn ir įkvėpti gyvybės savo naujienų srautui bei asmeninei paskyrai?

Vasario 21 d., 16 val., ateik į „PwC“ mind-break‘ą su Karoliu Rimkum – vienu aktyviausių lietuvių LinkedIn, kurio įrašus seka ~16 000 žmonių: „AktyvumasLinkedIn’e man padeda gauti kvietimų skaityti pranešimus, vesti paskaitas, konsultuoti ir parduoti paslaugas. Kaip įmonės vadovui, padeda rasti darbuotojus, megzti partnerystes ir inicijuoti pokalbius su klientais, kurie, dėka matytos komunikacijos, jau spaudžia ranką su geromis išankstinėmis nuostatomis. Ir esu apšalęs, kaip šitokiu geru įrankiu aktyviai ir TIKSLINGAI naudojasi tiek nedaug žmonių. Todėl kristalizavau viską, ką žinau pats ir ką pamatėme „Caption“ dirbdami su klientais, bei kalbinau įvairius LinkedIn‘iečius ir lietuviškus verslus, kurie puikiai išnaudoja šią platformą. Turiu viską milžiniškoje PPT ir noriu visu tuo pasidalinti su jumis!“

Registracija:shorturl.at/kxBWX

DĖMESIO: Renginyje gali būti fotografuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, kurios gali būti patalpintos viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidos priemonėse.