Pradžia: 2020-01-17 14:00
Pabaiga: 2020-01-17 15:30

Vieta: Mažoji aula

VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas kartu su Vilniaus universiteto fondu ir Kazickų Šeimos fondu kviečia dalyvauti Rogerio C. Altmano paskaitoje.

Rogeris C. Altmanas – JAV investicijų bankininkas, dirbęs JAV valstybės iždo asistentu sekretoriumi (1977–1981) ir sekretoriaus pavaduotoju (1993–1995), taip pat „Lehman Brothers“ kopirmininku ir „Blackstone Group“ pirmininko pavaduotoju. Nuo 1995 m. jis yra „Evercore“ – aktyviausio pasaulyje nepriklausomo investicijų banko – įkūrėjas ir vyr. pirmininkas. Be to, yra Masačusetso technologijos instituto (Massachussetts Institute of Technology), Niujorko presbiterijonų ligoninės (NY Presbyterian Hospital) kontrolinių grupių narys, New Visions of Public Schools direktorius ir Council on Foreign Relations narys.

Paskaitos-diskusijos tema – „Global Economy and United States Politics in 2020“ (moderatorius – Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius). Ilgametę finansinę ir politinę patirtį sukaupęs ekspertas dalysis įžvalgomis apie pasaulines ekonomikos tendencijas ir tai, ko JAV politikoje galime tikėtis šiemet vykstant Prezidento rinkimams.

Paskaita-diskusija vyks anglų kalba.

Registracija į renginį >>