Pradžia: 2020-01-24 09:00
Pabaiga: 2020-01-24 12:30

Vilniaus universiteto bendruomenės nariai kviečiami į Centrinės administracijos Teisės taikymo skyriaus organizuojamus 4 ak. val. trukmės mokymus tema „Intelektinės nuosavybės teisių apsauga skaitmeninėje aplinkoje“.

Mokymų tikslas – suteikti teorinių ir praktinių žinių universiteto darbuotojams, kasdienėje veikloje susiduriantiems su kūrybinės veiklos rezultatų talpinimu skaitmeninėje erdvėje bei besirūpinantiems autoriaus teisių apsauga. Mokymų metu bus trumpai aptariamos autorių teisės, kitų asmenų teisės į įsigyjamus skaitmeninius produktus (įskaitant kompiuterines programas, e-knygas, filmus, muziką, etc.), internete rastos medžiagos naudojimą studijų procese, nuorodos į informaciją internete, socialinių tinklų paskyrų ir jose esančios medžiagos nuosavybės ir jos paveldėjimo klausimai, Creative Commons (CC) licencijų naudojimas bei vaidmuo Lietuvos Respublikos teisinėje sistemoje ir kt.

Lektorius – Vilniaus universiteto partnerystės profesorius dr. Ramūnas Birštonas, besispecializuojantis intelektinės nuosavybės teisės, nuosavybės teisės ir kitų daiktinių teisių, asmeninių neturtinių teisių apsaugos srityse. Daugiau informacijos apie lektorių rasite čia >>  bei susipažinti su dr. R. Birštono straipsniu „Teisės į internetu parsisiųstas kūrinių kopijas ir skaitmeninis feodalizmas: generalinio advokato išvados Tom Kabinet byloje komentaras“ http://www.teise.pro/index.php/2019/09/12/r-birstonas-teises-i-internetu-parsisiustas-kuriniu-kopijas-ir-skaitmeninis-feodalizmas-generalinio-advokato-isvados-tom-kabinet-byloje-komentaras/ .

Vieta –  Vilniaus universiteto Teisės fakultetas, Saulėtekio al. 9, I rūmai, Jablonskio auditorija (įėjimas iš antro aukšto į Jungiamąjį korpusą).

Kam skirta – mokymai skirti visiems norintiems universiteto bendruomenės nariams

Dalyvių skaičius – dalyvių skaičius ribotas, prioritetas teikiamas pirmiau užsiregistravusiems.

Registracija į mokymus >>

Būsime dėkingi už išankstinį pranešimą apie užsiregistravusius, bet mokymuose negalėsiančius dalyvauti dalyvius.

Papildoma informacija – užsiregistravę dalyviai gali teikti klausimus lektoriui iš anksto raštu, klausimus galima siųsti el. paštu . Mokymų turiniui aktualių teisės aktų sąrašą rasite čia: https://www.latga.lt/teises-aktai.html .

Daugiau informacijos – Jūratė Šuminienė
Teisės taikymo skyriaus vadovė