Pradžia: 2019-12-11 15:00
Pabaiga: 2019-12-11 18:00

Vieta: 403 aud.

Kviečiame į Broniaus Povilaičio paskaitą, kurios tikslas - atsižvelgiant į ankstesnių besikartojančių krizių pamokas įvertinti būsimos krizės grėsmes bei aptarti būdus ir metodus kaip elgtis, siekiant apsaugoti verslo bei asmenines lėšas.

B. Povilaitis – dvidešimt metų praktiką turintis Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Finansų katedros lektorius, pirmasis atkurtojo Lietuvos banko valdybos pirmininkas bei buvęs ilgametis šio banko darbuotojas, investuotojas-praktikas, turintis ilgametę asmeninio investavimo praktiką NASDAQ OMX Vilniaus vertybinių popierių biržoje.