Pradžia: 2019-12-05 14:30
Pabaiga: 2019-12-05 17:30

Vieta: Vilniaus Gedimino Technikos universitetas, Saulėtekio al. 11, 6 aukštas (Centriniai rūmai)

Nuo idėjos iki produkto ir verslo modelio – kaip sukurti startuolį?

„EIT Digital“ ir „Startup Wise Guys“ kviečia studentus dalyvauti INOVACIJOS ŽAIDIMO dirbtuvėse. Padedami EIT Digital mentorių, vietinių startuolių ir „Startup Wise Guys“ komandos, šių dirbtuvių metu jūs išmoksite kaip kuriamos startuolių idėjos pasitelkiant komandinį idėjų modeliavimo ir prototipų kūrimo procesą. Idėjos „realizacijos“ procesas bus pagrįstas „Dizaino mąstymo“ metodika, sekant tris pagrindinius etapus - Atradimo, Dizaino ir Įgyvendinimo.

Komanda, kuri pristatys geriausią idėją, laimės nemokamą bilietą į „Techchill“ konferenciją Rygoje.

Daugiau informacijos >>