Pradžia: 2019-12-04 12:00
Pabaiga: 2019-12-04 14:00

Vieta: VU EVAF, JR1 aud.

„PwC“ mind-break su kognityvinės ir elgesio terapijos praktike Egle Adomavičiūte

Stanfordo kalėjimo eksperimentas: po kelių dienų jis buvo sustabdytas dėl pernelyg žiauraus „prižiūrėtojų“ elgesio?
Auksinių žuvelių ekspozicija: ar buvo įjungtas žuveles sutrinantis smulkintuvas?
Zefyrus valgyti draudžiama: suvalgei zefyrą = pralaimėjai gyvenime?

KAIP pasielgtum TU, jeigu atsidurtum viename iš šių eksperimentų? Prieš atsakydamas (-a), pamąstyk, kaip giliai tavyje yra įstrigusios frazės „neliūdėk“, „nejausk“, „nepyk“, „spręsk problemas, o ne žliumbk“.

Kaip šie du dalykai susiję? Ir kas nutinka, kai empatijos vietą užima racionalumas? O kaip TAU atsilaikyti prieš kasdienius psichologinius eksperimentus universitete, darbe, namuose ar parduotuvėje?

Atsakymai jau gruodžio 4 dieną, 12 val. „PwC“ mind-break „Psichologiniai žaidimai su žmonėmis: kas sunaikina empatiją?“. Susitinkame VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete (Saulėtekio al. 9), JR1 auditorijoje.

O po įdomios paskaitos 13:30 užsuk į 6 aukštą (greta Apskaitos ir audito katedros) kur VU EVAF kartu su PwC atidarys poilsio ir mokslo zoną!

Daugiau informacijos čia