Pradžia: 2019-10-22 09:30
Pabaiga: 2019-10-22 10:00

Vieta: 403 aud.

Renginio metu bus pristatoma energetikos rinkos situacija, pagrindinės jėgos ir tendencijos, kurios įgalina rinkos ir vartotojų elgsenos pokyčius. Dalyviai bus supažindinti su Estijos įmonės Eesti Energia dukterinės įmonės Enefit, veikiančios Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lenkijoje, antrus metus organizuojamu tarptautiniu konkursu The Pitch.

Šio konkurso tikslas – inicijuoti pasaulinius pokyčius energetikos srityje, išnaudojant technologijų progresą, skaitmeninius kanalus ir vartotojo elgsenos pokyčius.

Kviečiame prisijungti, įsitraukti ir pasidalinti idėjomis, kurios kurs išmanesnę ir tvaresnę rytdieną šiose srityse:

• išmanus energetikos valdymas ir išmanios paslaugos;
  • išmani transporto ir susisiekimo sistema, priemonės, kt.;
  • išmanus miestas, kuriame būtų patogu ir gera gyventi.

Laimėtojai pretenduoja į 30.000 Eur prizinį fondą ir konsultacijas vystant idėjas.

Idėjos priimamos iki 10.31 svetainėje.

Norite sužinoti daugiau? Apsilankykite projekto puslapyje ir Facebook paskyroje.

Idėjos ir inovacijos yra nuolatinio progreso variklis bet kurioje industrijoje. Kaip atrodys jūsų aplinka per elektros energijos vartojimo ir valdymo prizmę, priklausys tik nuo mūsų pačių. Kurkime rytdienos transformaciją kartu!