Pradžia: 2019-09-16 12:00
Pabaiga: 2019-09-16 13:00

Vieta: 711 aud.

Yra aptarnavimo kokybė, yra amerikietiška aptarnavimo kokybė ir yra Rick Caruso kuriami nekilnojamojo turto stebuklai - prekybos centre The Grove Los Andžele per dieną apsilanko daugiau žmonių, nei Disneilende!

Caruso grupės aptarnavimo politiką vairuoja lietuvių kilmės Vincent Burneikis, grupės viceprezidentas mokymams ir svetingumui. Iki šios pozicijos – visi amerikietiškos svajonės laipteliai: nuo durininko Detroito priemiesčio viešbutyje 1993 m., per 10-ies metų karjerą Four Seasons Hotels and Resorts iki pat The Trump International Hotel and Tower, kol galiausiai Vincent buvo pakviestas sukurti 5 žvaigždučių aptarnavimo mokymų sistemą Caruso grupei. Mes nesame tikri, kad po Vincent pranešimo Jūs vis dar tikėsite prekybos amazonizacijos apokalipse!