Pradžia: 2019-05-30 18:00
Pabaiga: 2019-05-30 19:00

Vieta: JR 10 aud.

Universitetas švęsdamas savo 440 metų jubiliejų siekia išlaikyti atviros ir modernios aukštosios mokyklos tradicijas, todėl kviečiame Jus į atvirų paskaitų ir diskusijų ciklą, kuriame universiteto profesoriai, alumnai, verslo atstovai kalbės apie universitetinių studijų prasmę, pristatys temas, kurios itin aktualios šiandien. 

Ar šiuolaikinis verslas gali vykti be rinkodaros? Kaip produktas pasiekia vartotoją? Kiek svarbi produkto kokybė, o kiek vartotojo nuomonė apie jį? Kaip rinkodaros specialistas apsigyvena ne tik Jūsų namuose, bet ir galvose?
PranešėjasProf. Dr. Sigitas Urbonavičius
Vilniaus universiteto, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Rinkodaros katedros vedėjas. Rinkodaros mokslo akademijos, Europos rinkodaros akademijos, tarptautinių prekybos rūmų ICC International, asociacijos “Society for the Study of Emerging Markets” narys, Lietuvos marketingo asociacijos garbės narys. 

Registracija į paskaitas >>

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos