Pradžia: 2019-05-21 16:00
Pabaiga: 2019-05-21 17:00

Vieta: 403 aud.

Doktorantūros seminarų tikslas – pristatyti savo darbą, gerinti savo tyrimų ir pristatymo įgūdžius, aptarti kylančius klausimus bei sunkumus.

Seminaro metu pranešimus pristatys:

1) Vaida Kaduškevičiūtė (anglų k.)
Pavadinimas: Factors influencing webrooming behaviour (Veiksniai, darantys įtaką "webrooming" elgsenai).

2) Rasuolė Andrulienė
Pavadinimas: Skirtingų amžiaus grupių turistų motyvai lankytis geografiškai tolimose šalyse.

3) Andrius Masiulevičius
Pavadinimas: Audito metu taikomo reikšmingumo nustatymui naudotino finansinio rodiklio parinkimo veiksnių sistema viešosiose gydimo įstaigose.

4) Ignas Zimaitis (anglų k.)
Pavadinimas: The impact of paranoia on online consumer behaviour (Paranojos įtaka vartotojų elgsenai elektroninėje erdvėje).

Laukiame dalyvaujant!

-------------------------
We will have the following presenters:

1) Vaida Kaduškevičiūtė (in English)
Topic: Factors influencing webrooming behaviour.

2) Rasuolė Andrulienė (in Lithuanian)
Topic: Motivations of various age tourists to visit geographically distant countries.

3) Andrius Masiulevičius (in Lithuanian)
Topic: Factor system for financial base selection for materiality, used in audit, determination in public healthcare institutions.

4) Ignas Zimaitis (in English)
Topic: The impact of paranoia on online consumer behaviour.

Waiting for your participation!