Pradžia: 2019-05-23 18:00
Pabaiga: 2019-05-23 19:30

Vieta: VU MKIC

Susipažink su VU magistro studijų programa “Rinkodara ir integruota komunikacija" bei jos absolventais!

Pranešimai:

1. Solidus naujoko įėjimas į rinką be pastebimos rinkodaros: „Revolut“ patirtis

Pranešėjas: Tautvydas Grinius, Verslo vystymo projektų vadovas, „Revolut“.

Anahit Armenakyan2

2. Vankuverio žiemos olimpinės žaidynės, Buenos Airių jaunimo vasaros olimpiada: didelių sporto renginių rinkodara.

Pranešėja: Prof. Anahit Armenakyan (Kanada), vizituojanti magistro programos „Rinkodara ir integruota komunikacija“ dėstytoja.

Anahit Armenakyan2

3. Papildyta realybė rinkodaroje – nuo „gyvo“ tigro iki veiksmingos žinutės.

Pranešėja: Evelina Rimkienė – ARLOOPA verslo vystymo vadovė.

Evelina Rimkienė

4. Jūs taip pat galite visa tai daryti! Supažindinimas su VU magistro studijų programa “Rinkodara ir integruota komunikacija”.

Pranešėjas: Sigitas Urbonavičius, VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Rinkodaros katedros vedėjas, programos vadovas.

Sigitas Urbonavičius

5. Neformalus bendravimas su programos „Rinkodara ir integruota komunikacija“ absolventais

Registruotis dalyvavimui renginyje galima čia >>

Renginį rekomenduoja:

lima