Pradžia: 2019-02-07 16:00
Pabaiga: 2019-02-07 09:38

Vieta: 403 aud.

Doktorantūros seminarų tikslas – pristatyti savo darbą, gerinti savo tyrimų ir pristatymo įgūdžius, aptarti kylančius klausimus bei sunkumus.

Taip pat galite pasidalinti preliminariais darbo rezultatais ir idėjomis. Seminaro metu pranešimus pristatys:

1) Karol Michnevič
Vadovė: G. Kasnauskienė
Pavadinimas: Visuomenės senėjimo įtaka vartojimo išlaidoms Vidurio ir Rytų Europoje.

2) Jaunius Karmelavičius (anglų k.)
Vadovas: A. Bartkus
Pavadinimas: The impact of macroprudential policy on the economy of Lithuania (Makroprudencinės politikos priemonių poveikio Lietuvos ekonomikai vertinimas).
----
The purpose of the PhD seminars is to present your work in progress, develop your research and presentation skills, discuss questions and issues faced. You are therefore very welcome to present preliminary results and ideas.

The following presentations will be delivered:
1) Karol Michnevič (in Lithuanian)
Supervisor: G. Kasnauskienė
Title: The impact of population ageing on consumption expenditure in Central and Eastern Europe.

2) Jaunius Karmelavičius (in English)
Supervisor: A. Bartkus
Title: The impact of macroprudential policy on the economy of Lithuania.