Pradžia: 2019-02-06 14:00
Pabaiga: 2019-02-06 15:00

Vieta: 403 aud.

Dabartiniai studentai, kurie augo sparčių pokyčių ir greitos technologijų raidos laikais, savo požiūriu, asmeninėmis savybėmis ir lūkesčiais tikrai skiriasi nuo vyresnių kartų atstovų. Bet ar jų mokymosi ypatumai taip pat kitokie?

Kaip dėstytojui perteikti tai, ką žino, Z kartos studentui suprantama kalba? Ir apskritai - ar jiems reikia dėstyti kitaip?
Apie tai diskutuosime kartu su kolegėmis iš Filosofijos fakuleto Psichologijos instituto doc. dr. Sigita Girdzijauskiene ir doc. dr. Dalia Nasvytiene.

Apie savo dalyvavimą būtinai praneškite iki vasario 5 d. imtinai el. paštu  arba telefonu 852193147.

Seminaras-diskusija skirta EVAF dėstytojams.