Pradžia: 2021-05-13 16:00
Pabaiga: 2021-05-13 17:00
 
Būsimas studente, jeigu turi klausimų apie studijas, 2021 metų priėmimo į VU EVAF taisykles, studijų programas ar tiesiog studentišką gyvenimą, užduok juos mums!

Pradžia: 2021-04-27 16:00
Pabaiga: 2021-04-27 17:30

Maloniai kviečiame į Vadybos krypties doktorantų seminarą, kuris įvyks balandžio 27 d. 16:00 val. MS Teams platformoje.

Pranešimus pristatys:

1) Vaida Jaškevičiūtė (lietuvių kalba; vadovė: D. Diskienė)

Tema: Organizacinio pasitikėjimo ir asmens-organizacijos atitikimo poveikis ryšiui tarp žmogiškųjų išteklių valdymo praktikų ir darbuotojo gerovės darbe.

Santrauka: Šiuo metu pasaulį apėmusi COVID-19 pandemija, neigiamai siejama su gerove, ypač su dirbančių žmonių gerove. Vieni žmonės netenka darbo, kitiems keičiasi įprastų darbo funkcijų atlikimo būdai bei sąlygos, nuolat juntama įtampa ir neužtikrintumas dėl ateities. Nors organizacijoms vienas svarbiausių tikslų yra ilgalaikė sėkmė, tačiau tyrimų metu nustatyta, kad pagrindinis veiksnys apibrėžiantis ilgalaikį organizacijos veiksmingumą yra nematerialūs žmogiškieji ištekliai t.y. organizacijos darbuotojai. Disertacijos pagrindu siekiama išsiaiškinti organizacinio pasitikėjimo dimensijų ir asmens-organizacijos atitikimo poveikį ryšiui tarp ŽIV praktikų ir darbuotojo gerovės darbe.

2) Oksana Pavlova (lietuvių kalba; vadovė: I. Šarkiūnaitė)

Tema: Inovatyvaus žmogiškųjų išteklių valdymo poveikis darbuotojų elgsenai

Santrauka: Inovatyvus žmogiškųjų išteklių valdymas siejamas ir su darbuotojų elgsenos reiškiniu. Darbo vieta šiuolaikinėje organizacijoje metaforiškai gali būti matoma kaip prekė, kurią darbuotojas perka, o organizacija bando parduoti – remiantis tokiu principu galima analizuoti darbuotojų elgsenos ypatumus, siekiant išsiaiškinti, kokios jėgos veikia jo sprendimus, kokie veiksniai daro poveikį vidinei motyvacijai, darbuotojų įsipareigojimui (angl. commitment) organizacijai, įsitraukimui (angl. engagement) į darbą bei jo gerovei (angl. wellbeing). Darbuotojų elgsenos tyrimų aktualumas siejamas su besikeičiančiomis kartomis darbo rinkoje, verslo adaptacijos poreikiu prie besikeičiančios aplinkos, investicijų integracija. Pasaulio atvirumas sukuria palankias aplinkybes tarptautinei verslo plėtrai, su savimi atnešant ir naujus darbo rinkos standartus. Naujosios kartos darbuotojai atneša pakitusį požiūrį į darbą, reikalaujama daugiau autonomijos darbo atlikimo būdo, vietos ir laiko atžvilgiu. Darbo organizavimo formų įvairovė taip pat plečiasi: vis labiau populiarėja nuotolinio darbo sistemos, lankstus darbo organizavimas paremtas technologiniais įrankiais. Tad tiek kiek vyks rinkoje pokyčiai, tiek inovatyvaus žmogiškųjų išteklių valdymo ir darbuotojų elgsenos organizacijose klausimas bus aktualus.

Doktorantūros seminarų tikslas – pristatyti savo einamuosius darbus, gerinti tyrimų ir pristatymo įgūdžius, aptarti kylančius klausimus su visa fakulteto bendruomene, todėl labai tikimės jūsų aktyvaus dalyvavimo!

Prisijungimas: https://bit.ly/3elaaHP

Puslapis 1 iš 24
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos