Bakalauro diplomų įteikimas

Pradžia: 2019-06-19 11:00
Pabaiga: 2019-06-19 17:00

Vieta: Šv. Jonų bažnyčia

11 val. Ekonomikos programa (dieninės st.)

13 val. Vadybos ir verslo administravimo programa (dieninės st.)

Vadybos informacinių sistemų programa (dieninės st.)

15 val. Ekonomikos programa (pokoleginės st.)

Vadybos ir verslo administravimo programa (pokoleginės st.)

Ekonomikos programa (sesijinės st.)

Vadybos ir verslo administravimo programa (sesijinės st.)

Iki 2019 m. birželio 12 d. absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais: biblioteka, Studentų atstovybe (grąžinti studento pažymėjimą), Būsto skyriumi. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje “Studijos”.

Detalesnė informacija internetiniame puslapyje>>

Visiems absolventams būtina atvykti pasirašyti Registracijos žurnale – 2019 m. birželio 18 d. 8-17 val. 403 aud.

Nepasirašiusiems Registracijos žurnale arba neatsiskaičiusiems su VU padaliniais, diplomai nebus išduoti.

TAIP PAT 2019 M. BIRŽELIO 18 D. 8-17 VAL. 403 AUD. KVIEČIAME JUS PASIKONSULTUOTI DĖL TOLIMESNIŲ STUDIJŲ PERSPEKTYVŲ!