Bendros universitetų ir verslo iniciatyvos atveria galimybes studentams žinių semtis iš rinkos lyderių. Tai įrodo Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto ir technologijų bendrovės „Agmis“ bendradarbiavimas, minintis antrųjų metų sukaktį. 
 
„Agmis“ – itin plataus spektro technologijų bendrovė, neapsiribojanti vien programinės įrangos klientams kūrimu. Bendrovės produktų padalinys „EasyFlow“ kuria unikalius kompiuterinės regos ir dirbtinio intelekto sprendimus, taikomus prekybos, pramonės ir statybos srityse. „Agmio“ padalinys „Bluelark“ yra pirmasis sertifikuotas „Salesforce“ partneris Baltijos šalyse. Jis padeda organizacijoms veikloje pritaikyti geriausias klientų ryšių valdymo praktikas.  „Salesforce“ organizacijoms padeda aptarnauti visą kliento gyvavimo ciklą, pradedant pritraukimu, išlaikymu ar kartotinių pardavimų skatinimu. Tai sparčiausiai auganti verslo ekosistema, apjungianti ir technologijas, ir verslo procesų analizės sprendimus. “, – teigia „Bluelark“ vadovas Jurgis Bakanas.
 
Su „Salesforce“ sprendimais tiesiogiai susipažino VU EVAF Verslo informacinių sistemų studentai. Teorinio įvado metu studentams pristatytas „Salesforce“ funkcionalumas, kaip pritaikyti sistemą konkretiems verslo procesams ar poreikiams. Per žaidybinę simuliaciją studentai galėjo žinias pritaikyti praktikoje ir atliepti į tikras verslo problemas. 
 
Kas savaitę VU EVAF studentai galėjo išgirsti sertifikuotų „Salesforce“ lektorių paskaitas apie platformos taikymo tikrame versle patirtis. Konsultacijų ir tarpinių pristatymų metu buvo sprendžiami įvairūs iššūkiai, peržvelgiami procesai, kuriuos sistema padėtų optimizuoti. Pažangiausi studentai, baigę kursą, geba ne tik naudotis „Salesforce“ ryšių su klientais palaikymo platforma, jos konfigūracija bei administravimu, bet ir gauna tai įrodančius sertifikatus. 
 
„Baltijos šalys – viena sparčiausiai augančių „Salesforce“ rinkų, kur juntamas nuolatinis šios sistemos specialistų poreikis. Ši partnerystė leidžia VU EVAF studentams išgirsti tikro verslo patirtis, susipažinti su realiomis platformos naudojimo sėkmės istorijomis ir įgyti praktinių įgūdžių, kurie bus tiesiogiai panaudoti pasirinkus darbo su „Salesforce“ sistemomis karjeros kryptį“ –  teigė „Agmio“ verslo plėtros vadovė Eglė Stakaitienė.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos