Pagaliau duris atvėrė atsinaujinęs antrasis fakulteto aukštas ir vienas pirmųjų renginių jame - gegužės 12-13 dienomis vykęs VU EVAF Hakatonas.

Renginyje net šešios įvairios sudėties komandos varžėsi tarpusavyje ir sprendė bendruomenės pasiūlytas problemas. Sprendimų buvo ieškoma šiose srityse: Naujos, darbuotojų poreikius atliepiančios, motyvavimo sistemos kūrimas ir sklaida, dėstymo meistriškumo kėlimas, neefektyvi komunikacija bendruomenėje, darbuotojų atskirtis fakultete bei mokslo kokybė ir mokslinės iniciatyvos. Dvi intensyvias dienas komandos diskutavo ir ieškojo geriausios idėjos problemai spręsti, juos konsultavo įvairių sričių mentoriai ir patys dalyviai konsultavosi tarpusavyje norėdami prisidėti prie geriausio sprendimo radimo.

Renginio finalo metu komandos komisijai pristatė sugalvotus sprendimus. Komisiją sudarė: VU EVAF dekanė prof. dr. Aida Mačerinskienė, VU EVAF personalo skyriaus vadovė Inga Šumskaitė – Dūdė, naujai išrinktas VU TF dekanas doc. Dr. Haroldas Šinkūnas ir VU ITPC Direktorius - Arūnas Stašionis. Komisija išklausiusi visų komandų pristatymų, nugalėtojais nusprendė pripažinti - Naujos, darbuotojų poreikius atliepiančios, motyvavimo sistemos kūrimą ir sklaidą bendruomenėje tobulinusią komandą, kurią sudarė: Erika Breiterytė, Aurimas Milkamanavičius, dr. Daiva Tamulevičienė ir Simona Lesčinskaitė. Dalyviai siekė sukurti nenutrūkstamą motyvavimo procesą ir palaikyti įsitraukimą. Renginio metu taip pat išrinkta darbščiausia komanda bei geriausią prezentaciją parengusi komanda. Darbščiausios komandos titulą pelnė I komanda, kuri taip pat savo dėmesį skyrė motyvavimo sistemos kūrimo problemai. Komandą sudarė – dr. Asta Stankevičienė, Ignas Čereškevičius, dr. Asta Fominienė, Iveta Šerpytytė, dr. Andrius Kažukauskas, dr. Rasa Subačienė, dr. Gindra Kasnauskienė. Geriausią pristatymą parengusia komanda išrinkta VI komanda, kurie sprendė darbuotojų atskirties Fakultete problemą. Komandos nariai: Ieva Gailiūnaitė, Eimintas Steiblys, dr. Dalius Serafinas, Yulia Teres.

Be sugeneruotų idėjų ir skirtų apdovanojimų, didžiausias renginio pasiekimas – laikas praleistas drauge, plačios diskusijos, galimybė susipažinti ar vėl pasimatyti. Labai džiaugiamės, kad ši iniciatyva sutraukė per 50 bendruomenės narių, kurie rado laiko ir skyrė savo idėjas kūrybiškai spręsti visiems mums svarbias problemas. Ne vienos komandos pristatyme lūkestis ateičiai buvo hakatoną kartoti, todėl džiaugiamės projekto VU Tech Hub rezultatais ne tik startuolių ekosistemoje, bet ir naujų metodų pritaikymo darbui fakulteto viduje. Taip pat ne mažiau smagu dirbti atsinaujinusiose patalpose, kur tikimės gims tikri vienaragiai! Dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame užsukti pasižvalgyti po antrąjį aukštą!

 

Nuotraukų galerija: https://we.tl/t-wjlfz4O1Tl

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos