Kviečiame į iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, kuri vyks 2022 m. vasario mėn. 4 d. Šv. Jonų bažnyčioje!

13:00 val. diplomai bus įteikiami Finansų ir bankininkystės (lietuvių ir anglų k.) bei Rinkodaros ir integruotos komunikacijos (lietuvių ir anglų k.) magistro studijų programų absolventams. 

15:00 val. diplomai bus įteikiami Ekonomikos krypties daktarams, Ekonominės analizės, Strateginio informacinių sistemų valdymo, Verslo procesų valdymo bei Žmogiškųjų išteklių valdymo magistro studijų programų absolventams. 

Iki 2022 sausio 26 d. absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais: biblioteka, VŠĮ „Universiteto būstu“ ir kt. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia.  Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“. 

Prašome absolventus atvykti į Šv. Jonų bažnyčią valandą prieš diplomų įteikimo ceremoniją (12:00 val. ir 14:00 val.) pasirašyti diplomų Registracijos žurnale. Nepasirašiusiems Registracijos žurnale, diplomai ceremonijos metu nebus išduoti.

Dėl pandemijos prašome į ceremoniją pasikviesti ne daugiau nei du svečius. Į diplomų teikimo ceremoniją galima patekti tik su galimybių pasu

Visos ceremonijos metu prašome dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius

Ceremonija bus filmuojama. Todėl ceremonijoje negalinčius dalyvauti absolventus ir jų artimuosius kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Facebook paskiroje.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos