Startuolius ir norinčius juos įkurti Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia registruotis į „TechHub“ pre-akceleratorių. Tai – penktasis programos ciklas, kurio mokymai prasidės vasarį ir truks 12 savaičių. Organizatorių teigimu, intensyviuose mokymuose jaunieji verslai įgis žinių, kaip idėją paversti produktu, galės rasti komandos narių ar prisistatyti investuotojams. Trijų mėnesių trukmės intensyviuose mokymuose, su mentorių ir lektorių pagalba dalyvių idėja bus vystoma iki minimalaus produkto.

„Programa ne tik suteikia vertingų verslo kūrimo žinių, bet ir iš tiesų padeda startuoliams žengti pirmuosius žingsnius verslo kelyje bei pritraukti finansavimą. Šiandien jau galime pasigirti 3 programoje dalyvavusiais startuoliais, pritraukusiais investicijas iš privačių investicinių fondų, dar 8 gavo MITA finansinę paramą, taip pat 10 startuolių jau akceleravosi užsienyje“, – teigia Gintarė Narakienė, „TechHub“ projekto vadovė.

„Visu programos laikotarpiu kiekviena dalyvaujanti komanda turi savo individualų mentorių. Tai didžiausias „TechHub“ išskirtinumas, kadangi panašiose programose komandos dažnai tegauna kelių šimtų ekspertų kontaktus, į kuriuos gali kreiptis, tačiau mentoriaus ir komandos bendravimas yra nuasmenintas ir neturi tęstinumo. Startuolio komandą gyvavimo pradžioje paprastai sudaro 2–3 nariai, todėl natūralu, kad jie neturi visų reikalingų kompetencijų inovatyviam verslui išvystyti. O tam reikia tikrai daug žinių – tiek technologinių, tiek verslo kūrimo, pardavimo, rinkodaros, teisės. Konkrečios srities mentorius–ekspertas gali pasidalinti reikalingomis žiniomis ar bent nukreipti tinkama linkme ieškant sprendimų“, – išskirtinumą pabrėžia „TechHub“ programos vadovas Gediminas Rumšas.

Vasarį prasidėsiančiame penktajame pre-akceleratoriaus cikle, kaip ir ankstesniuose, startuoliai nagrinės 12 mokymų temų: išsiaiškins, kas yra tikslinis klientas, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas temas. Teikti paraiškas dalyvauti „TechHub“ gali visi startuoliai – didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau kaip 5 m. ar planuojantys juos įkurti.

Registracija vyks iki sausio 9 d., pre-akceleratorius prasidės vasario 7 d. – atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją programa vyks nuotoliniu ar hibridiniu būdu, anglų kalba.

 

Norinčius daugiau sužinoti apie programą, kviečiame dalyvauti VU „TechHub“ informaciniame renginyje sausio dieną,  10 val. Daugiau informacijos apie renginį: 

https://www.evaf.vu.lt/apie-fakulteta/naujienos/2837-techhub-informacinis-renginys

Daugiau informacijos apie VU „TechHub“: 

https://www.techhub.vu.lt

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos