Džiaugiamės galėdami pranešti, kad Linda D. Hollebeek, EVAF vyriausioji mokslo darbuotoja, kuri prie fakulteto prisijungė tik šiais metais, "Clarivate" buvo pripažinta kaip įtakingiausia pasaulio tyrėja, kurią per pastarąjį dešimtmetį kolegos citavo dažniausiai.

Lindai D. Hollebeek įteiktas 2021 m. labiausiai cituojamo tyrėjo apdovanojimas (angl. Highly Cited Researcher award). Šį išskirtinį apdovanojimą 2021 m. pelnė mažiau nei 6 700, arba apie 0,1 %, pasaulio tyrėjų, dirbančių 21 mokslinių tyrimų srityje ir įvairiose srityse. Linda D. Hollebeek užėmė 1641 vietą tarp visų mokslininkų, visose disciplinose (2020-2021 m.) ir neįtikėtiną 8 vietą rinkodaros pakraipoje (2020-2021 m.).

Tai neeilinis pasiekimas ne tik fakultetui, bet ir visam Vilniaus universitetui. Linda D. Hollebeek yra pirmoji Vilniaus universiteto Socialinių mokslų srities mokslininkė, prisijungusi prie šios elitinės grupės, pripažintos už išskirtinę įtaką moksliniams tyrimams, kurią įrodo daugybė labai cituojamų darbų.

Sveikiname Lindą!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos