Kokias naudas startuoliai išsineša iš TechHub pre-akceleratoriaus? Kuo pre-akceleravimo programa skiriasi nuo studijų? Programą baigusios komandos dalinasi mintimis! O jeigu ir jūs norite savo idėją paversti inovacija, sekite TechHub naujienas, laukite registracijos į naują programos ciklą, pildykite anketą ir siekite verslo aukštumų kartu su profesionalių lektorių ir mentorių pagalba. Registruotis į penktąjį ciklą bus galima jau sausio mėnesį.

„Studijų metu nėra tiek laisvės, universitete neišmoko „daryti“ verslo, tiesiog parengia specialistą, bet ne verslininką. „TechHub“ pre-akceleratoriuje tu esi atsakingas už save ir už savo idėją, nesimokai teorijos, bet savo idėją išmėgini praktikoje“,–  įsitikinęs Karolis Subačius, startuolio „Balancy“ įkūrėjas. 

„Pre-akceleratoriaus programos metu kiekvieną savaitę vyksta kažkas naujo, esi tarsi nuolat „egzamine“, nes nori progresuoti. Tuo tarpu studijų metu nėra tiek lankstumo, bendrauji pusmetį tik su vienu „paskirtu“ dėstytoju, nėra kviestinių svečių paskaitų. Mano manymu, startuoliui būtinos ne tik teorinės žinios, bet itin svarbus tiesioginis tų žinių taikymas praktiškai iškart, o ne pabaigus studijas“,–  teigia dar vienas programos dalyvis – „Bbright“ startuolio bendraįkūrėjas Mantas Vičius. 

 

Daugiau informacijos:

https://www.techhub.vu.lt

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos