VU EVAF studentai ir dėstytojai nuo šiol turės prieigą prie įmonių finansinių duomenų, kuriuos suteiks atvirų duomenų platforma „Okredo“!

Jos pagalba mažos bei vidutinės įmonės gali valdyti rizikas ir atrasti naujas pardavimų galimybes. Platformoje galima rasti visų Lietuvos įmonių duomenis – finansines bei kreditingumo ataskaitas, kredito reitingus, kredito limitus, įmonių vertes, verslo sąsajas, teismų informaciją bei kitus įvairių institucijų skelbiamus duomenis. Skirtingai, nei kiti info puslapiai ar kredito biurai, „Okredo“ siūlo navigacijos verslo pasaulyje įrankį – parodo įmonėms trumpesnį ir greitesnį kelią pas patikimus klientus ir įspėja dėl įvairių rizikų.

„Duomenys šiuolaikiniame moksle būtini: tiek kuriant naujas mokslines žinias, tiek ir kokybiškose studijose, naudoti tikrus įmonių duomenis tampa būtinybe. Bendradarbiavimas su „Okredo“ leis ir ekonomikos, ir vadybos mokslininkams dirbti su duomenimis ieškant įžvalgų, nagrinėjant skirtingus verslo sektorius prieš, per ir po pandeminėje situacijoje: darant analizes tiek Lietuvos lygmeniu, tiek mikro lygmeniu, analizuojant įmonių finansinius rodiklius. Džiaugiamės kiekviena partneryste, bet šia -  ypač: tikiu, kad startuoliai yra Lietuvos ateities variklis. Džiaugiamės, kad galime pasinaudoti „Okredo“ kuriamais informaciniais produktais“, - teigia fakulteto Partnerystės ir projektų prodekanas Gediminas Rumšas.

„Realūs ,realių įmonių duomenys ypač svarbūs studijų procese tiek bakalauro, tiek magistro lygmenyje, nes padeda studentams susipažinti ir įvertinti įvairių įmonių ar verslo šakų tiek esamą finansinę būklę, veiklos efektyvumą, tiek  vystymosi tendencijas bei perspektyvas. Tokiu būdu galima prisiliesti ir pajusti verslo pulsą“, -  antrina Apskaitos ir audito katedros vedėja Rasa Subačienė.

Daugiau apie „Okredo“:

https://okredo.com/lt-lt

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos