1. Kodėl pasirinkote studijuoti VU EVAF Verslo vystymo magistratūros studijas?

Tik pabaigus bakalauro studijas, supratau, jog noriu plėsti savo žinių bagažą būtent verslo srityje. Verslo vystymo magistro studijų programa buvo pirmas pasirinkimas dėl savo unikalaus studijų plano ir išskirtinų dėstomų dalykų.

2. Kaip vertinate studijas?

Labai informatyvios, įdomios - verčia įsitraukti ir aktyviai dalyvauti. Studijose įgautos teorinės žinios ir praktiniai įgūdžiai pritaikomi su darbe iškilusiomis realiomis situacijomis.

3. Kokius profesionalus sutikote auditorijoje tarp kolegų ir dėstytojų?

Tiek tarp kolegų, tiek tarp dėstytojų yra labai daug skirtingų sričių specialistų. Tai suteikia galimybę mokytis iš jų istorijų, patirčių, sėkmių ir nesėkmių. Tokiu būdų plečiamas ne tik pažįstamų akiratis, bet ir didėja suvokimas apie realiuose versluose atsitinkančias situacijas.


4. Kaip vertinate studijų procesą pagal sesijinį studijų tvarkaraštį mokantis šeštadieniais?

Tai yra didžiulis pliusas šiai studijų programai. Šiuo būdu galima lengvai suderinti darbą su mokslais, nei vienam iš jų nenukenčiant.


5. Kaip ši studijų programa padės Jūsų darbinei karjerai po studijų baigimo?

Kadangi, turiu pakankamai mažai patirties savo karjeroje, tikiuosi, jog šioje studijų programoje įgytos žinios, padės ateityje užimti norimą poziciją bei įgyvendinti savo idėjas.


6. Trimis žodžiais apibūdinkite studijas, kurie Jūsų nuomone labiausiai atspindi Verslo vystymo magistratūros programą?

Įdomu, naudinga, praktiškai panaudojama.


7. Kodėl rekomenduotumėte Verslo vystymo magistratūros studijas kitiems?

Šią studijų programą rekomenduočiau dėl jos išskirtinumo, ypatingai profesionalių ir savo dalyką išmanančių dėstytojų, kurie pateikia ne tik teorines žinias, bet ir stengiasi perteikti visa tai praktiškai. Taip pat, sudarytas šeštadieninis tvarkaraštis puikiai leidžia paskirstyti savo laiką. Verslo vystymo programa puikiai tinka tiems, kurie siekia tapti šios srities specialistais!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos