Mieli absolventai,

rankose laikydami diplomą žinokite, kad tai yra dokumentas, įrodantis Jūsų puikų universitetinį išsilavinimą. Sveikinu Jus, baigusius Vilniaus universitetą!

Greta šio sveikinimo privalau pridėti paaiškinimą - yra daug svarbesnė, kita diplomo prasmė: kažkam iš Jūsų tai galimybė susirasti svajonių darbą, kažkam – karjeros pradžia, kažkam tai laipteliai, kuriais tiesiog norėjosi užlipti, kažkam tai tik dar vienas diplomas... Tačiau visiems Jums šis diplomas gali atidaryti daug durų, tik Jūs turite tuo tikėti. Tikėti, kad galite, tikėti, kad žinote, turite tikėti savimi!

Kiekvienas auditorijoje ar ekrane dėstęs dėstytojas, ačiū jiems, būtų Jums linkėjęs būtent to – išmokti ir patikėti, kad žinai.

Dėkoju ir gerbiamiems partneriams dalyvavusiems ceremonijoje: Marius Jurgilas (Lietuvos bankas), Rasa Radzevičienė (PwC), Artūras Jonkus (Komunikacijos Industrijos tarybos pirmininkas), ačiū JUMS!

Pagrindinė priežastis, kodėl ši ceremonija tokia svarbi man - tai vienintelė galimybė gauti tiek daug ir tokių atvirų teigiamų emocijų iš studijuojančių studentų. Šis renginys yra visų metų užtaisas. Matant švytinčius absolventų veidus, girdint jų ar jų artimųjų padėkas gali lengvai suprasti, kad dirbi vertingą darbą. Manau kiekvienam studentui ir dalyvavusiam dėstytojui šis prisiminimas yra labai svarbus.

 

Pagarbiai,

Dekanė

Prof. dr.  A. Mačerinskienė

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos