1. Kodėl pasirinkote studijuoti VU EVAF Verslo vystymo magistratūros studijas?

Ateityje svarstau galimybę ateityje kurti savo verslą, todėl baigusi bakalauro verslo administravimo studijas nusprendžiau tęsti ir pasirinkau VU Verslo vystymo studijas. Ši kryptis sužavėjo tuo, kad pamačiusi dėstomus modulius supratau, kad teorines žinias galėsiu pritaikyti praktikoje darbe.

2. Kaip vertinate studijas?

Studijas vertinu labai gerai. Tai galimybė turimas praktines žinias palyginti su teorinėmis ir rasti geriausius sprendimus.

3. Kokius profesionalus sutikote auditorijoje tarp kolegų ir dėstytojų?

Pasirinkusi šią magistro studijų kryptį galiu tvirtai sakyti, kad sutinkami kolegos yra savo sričių profesionalai ar siekiantys jais tapti. Stiprūs žiniomis ar degantys noru jų įgyti. Profesoriai tie – kurie dega noru dalintis ir perduoti žinias.

4. Kaip vertinate studijų procesą pagal sesijinį studijų tvarkaraštį mokantis šeštadieniais?

Turbūt retas, kuris gali sau leisti mokytis ir tuo pačiu metu nedirbti, todėl sesijinių studijų galimybė yra būtent tokia, kuri leidžia suderinti ir mokslus, ir darbą. Ieškodama studijų programų rinkausi būtent iš tokio tipo programų, kurių pasirinkimas Lietuvos universitetuose tikrai yra mažas. Iš siūlomų kituose universitetuose šita sužavėjo labiausiai savo plačiu spektru ir įdomiais moduliais. Taip pat, esant dabartinei padėčiai tampa vis populiaresnis darbas iš namų ar kitos patogios vietos, taigi sesijinis tvarkaraštis leis suderinti ir tai.

5. Kaip ši studijų programa padės Jūsų darbinei karjerai po studijų baigimo?

Kaip ir minėjau, ateityje yra minčių kurti savo verslą, todėl bakalauro ir būtent šios magistro studijos padeda sudėti visas mintis tinkamai ir pradėti savo verslą drąsiau. O kol savo verslo nesu sukūrusi, tai padės kryptingai tęsti procesinio valdymo diegimą įmonėje, bei galimybę kilti karjeros laiptais procesinio valdymo srityje.

6. Trimis žodžiais apibūdinkite studijas, kurie Jūsų nuomone labiausiai atspindi Verslo vystymo magistratūros programą?

Lankstumas, panaudojimas, galimybės.

7. Kodėl rekomenduotumėte Verslo vystymo magistratūros studijas kitiems?

Šios studijos nėra taikomos tik tiems, kurie nori kurti ar vystyti savo verslą. Šių studijų moduliuose sužinoma apie vadovavimo aspektus, procesinį valdymą ir modeliavimą, tai yra pagrindinės žinios norint dirbti vadovaujamą darbą ir pasiekti karjeros galimybių.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos