1. Kodėl pasirinkote studijuoti VU EVAF Verslo vystymo magistratūros studijas?

Tekstilės versle esu daugiau kaip 20 metų, dirbu vadovaujamą darbą. Kaip ir kiekvienas vadovas kasdien susiduriu su vienokiais ar kitokias iššūkiais. Renkantis Verslo vystymo magistratūros studijas didžiausias dėmesys krypo į studijų programos išskirtinumą.

2. Kaip vertinate studijas?

Tai puiki galimybė pagilinti turimas teorines žinias, įgyti naujas ir jas iškart taikyti praktikoje. Nustebino dėstytojų profesionalumas bei visokeriopa pagalba sprendžiant iškilusius klausimus.

3. Kokius profesionalus sutikote auditorijoje tarp kolegų ir dėstytojų?

Kolegų auditorija labai įvairi nuo didelę patirtį turinčių versle iki brandinančių savas verslo idėjas – tai išskirtinė galimybė ne tik praplėsti kontaktų ratą, bet ir pasidalinti patirtimi.

4. Kaip vertinate studijų procesą pagal sesijinį studijų tvarkaraštį mokantis šeštadieniais?

Šiandieniniame pasaulyje laikas yra labai svarbus, kuomet kiekviena diena, kiekviena minutė turi savo svarbą. Tai buvo dar viena priežastis, kodėl rinkausi studijas pagal sesijinį studijų tvarkaraštį mokantis šeštadieniais – puikus mokymosi metodas dirbantiems. Tai puiki galimybė teorines ir praktinių užsiėmimų metu įgytas žinias pritaikyti kasdieninėje veikloje.

5. Kaip ši studijų programa padės Jūsų darbinei karjerai po studijų baigimo?

Šiandien norint likti konkurencingu darbo rinkoje ir kurti aukštos pridėtinės vertės produktus reikalingas sisteminis mąstymas, kompleksinių projektų valdymas, kompleksinių problemų sprendimas, komunikacija su labai įvairiais, įvairių tautybių asmenimis ir jų grupėmis, lankstumas, didžiųjų duomenų analizė, savarankiškas mąstymas. Per ilgą darbo patirtį sukauptas patirtis ir kompetencijas studijų metu tik dar labiau sustiprinau.

6. Trimis žodžiais apibūdinkite studijas, kurie Jūsų nuomone labiausiai atspindi Verslo vystymo magistratūros programą?

Profesionalu, inovatyvu, ekspertiška.

7. Kodėl rekomenduotumėte Verslo vystymo magistratūros studijas kitiems?

Magistratūroje tampama savo srities ekspertu, visapusiškai auginama asmenybė, įgyvendinama mokslo, studijų ir praktikos sinergija. Universitetas sujungia teoriją ir praktiką. Čia gaunamos žinios, gebėjimai, įgyjamos kompetencijos yra itin aukštos kokybės, tokios, kokių reikia nuolat besimokančiai šiuolaikinei visuomenei. Verslo Vystymo magistratūros studijos kaip tik tai ko reikia šiuolaikiniam verslo atstovui.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos