Prasidėjo registracija į jau tradicija tapusį Vilniaus universiteto renginį „Studentas vienai dienai“, kuris vyks balandžio 19–30 d. Jo metu visos Lietuvos moksleiviai gali pamatyti, kaip vyksta studijos aukštojoje mokykloje, artimiau susipažinti su dominančiomis studijų programomis ir stojimo tvarka.

Dėl epidemiologinės situacijos renginys jau antrą kartą vyks nuotoliniu būdu. „Studento vienai dienai“ dalyviai gali rinktis iš 15 VU fakultetų, kurių studentais norėtų tapti, ir gausybės jų siūlomų studijų programų. Dvi savaites vykstančiame renginyje užsiregistravę moksleiviai dalyvaus seminaruose, paskaitose ir specialiuose užsiėmimuose, kurie suteiks unikalią patirtį ir leis trumpam tapti VU studentais. Studento vietoje atsidūręs moksleivis gali ne tik susipažinti su VU ar pasirinktu fakultetu, jo dėstytojais, bet ir išbandyti savo jėgas konkrečioje studijų programoje bei rasti atsakymą į sau rūpimus klausimus dėl studijų pasirinkimo.

Kodėl verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje?

- galėsite išgirsti ir pamatyti nuotoliniu būdu vykstančias Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitas;
- bent trumpam galėsite tapti tikru studentu ir užduoti norimus klausimus;
- tai įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką toliau nori studijuoti.

Registracija: 

https://www.vu.lt/kviecia-vu/studentas-vienai-dienai/paskaitu-sarasas?locationFilter=108&dateFilter=

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos