VU EVAF dalyvavo Lietuvos Junior Achievement regioninėse jaunųjų bendrovių varžytuvėse „eXpo 2021“ ir įsteigė nominaciją „Didžiausia ekonominė vertė“. Dalyvauta trijuose renginiuose, tad trys komandos iš Vilniaus, Alytaus ir Klaipėdos laimėjo šią nominaciją. 

Yuffi - komanda nugalėtoja Vilniaus regioninėse jaunųjų bendrovių „eXpo 2021“ - nominacijoje „Didžiausia ekonominė vertė“, o taip pat užėmė I vietą šiame renginyje.

KæN - komanda nugalėtoja Alytaus regioninėse jaunųjų bendrovių „eXpo 2021“ - nominacijoje „Didžiausia ekonominė vertė“, o taip pat užėmė II vietą šiame renginyje.

Hyperglare - komanda nugalėtoja Klaipėdos regioninėse jaunųjų bendrovių „eXpo 2021“ - nominacijoje „Didžiausia ekonominė vertė“, o taip pat užėmė III vietą šiame renginyje.

Komandų pristatymai: 

Sveiki, esame Yuffi! Mes kuriame virtualius meniu restoranams, kuriuos klientai galėtų pasiekti savo telefonų naršyklėse, priliesdami ant restorano staliukų priklijuotus NFC jutiklius. Klientai galės užsisakyti patiekalus be padavėjų įsiterpimo. Mūsų platforma išspręstų kelias problemas. Didžiausia problema yra ta, kad restoranuose patiekalų užsakymų procesas yra per ilgas. Išsprendę šią problemą sutaupytume tiek savo, tiek kitų žmonių laiką bei restoranų pajamas, kurių didelė dalis keliauja darbuotojų išlaikymui bei popierinių meniu atnaujinimui. Taip pat prisidėtume prie Covid-19 plitimo stabdymo, nes žmonės restoranuose neliestų popierinių meniu, kurie dažnai yra nedezinfekuojami, taip pat būtų sumažintas kontaktas su restoranų darbuotojais.

Sveiki, esame jaunoji bendrovė KæN iš Alytaus. Gaminame rankų darbo atvirukus su popierinėmis dekoracijomis, siuvinėtus paveikslėlius rėmeliuose ir popierines gėlių puokštes ar pavienes gėles. Galime pagaminti ir pagal užsakymą. Viena svarbiausių mūsų verslo sprendžiamų problemų yra aplinkos tarša, nes visus gaminius gaminame iš ekologiškų ir gamtai nekenkiančių žaliavų. Taip pat ir išskirtinių dovanų trūkumas, nes tai yra vienos iš originalesnių ir ne tokių įprastų dovanų. KæN - išskirtinės dovanos Jūsų šventei!

Mes esame kukli Hyperglare komanda, kuri siekia palengvinti ir patobulinti edukaciją, ugdymą atliekant žaidimo principu. Ties šiuo projektu dirbame neilgai, vos 9 mėnesius, tačiau užtikrintai ir pasiekėme nemažo pripažinimo. Tai ką mes tokio kuriame ir kuo mūsų produktas ypatingas? Programėle Deuco yra perspektyvi mokymosi forma su visomis reikiamomis priemonėmis: vaizdo medžiaga, piešimo programa, užduotimis, teorijos pateikimu, tačiau labiausiai intriguojanti dalis yra žaidimas. Būtent žaidimas suteiks galimybė netradiciškai stebėti vartotojo progresą programėlėje, nes mokantis įgysite valiutos, kurią galėsite išleisti žaidime ir būtent tai turėtų pritraukti mokinius (ir visus norinčius mokytis) prie mokslų. Daugiau informacijos mūsų tinklapyje https://hyperglare.netlify.app

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos