Kaip ir kasmet, koncernas „MG Baltic“ VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto IV kurso Ekonomikos, Vadybos ir verslo administravimo, Verslo informacinių sistemų bei Verslo ir teisės bakalauro studijų programų geriausiai besimokantiems studentams skyrė finansinę paramą.

 „MG Baltic“ finansines stipendijas VU EVAF geriausiai besimokantiems ketvirtakursiams skiria nuo 2013 metų.

Koncerno „MG Baltic“ skelbiamame stipendijų konkurse kasmet gali dalyvauti studentai, kurių šeštojo studijų semestro pažymių vidurkis yra ne mažesnis nei 9,5 balo, o bendras visų 6 studijų semestrų vidurkis – ne mažesnis nei 9 balai. Studentus konkursui atrenka speciali EVAF komisija.

Iš Komisijos atrinktų kandidatų stipendijai gauti „MG Baltic“ savo nuožiūra atrenka 3 studentus, kuriems ir skiriamos stipendijos. Vertinami ne tik studentų pasiekimai studijose, bet pageidautina, kad studentas turėtų pasiekimų mokslinėje ar (ir) visuomeninėje veikloje. Galutinis sprendimas priimamas po individualaus susitikimo su „MG Baltic“ atstovais.

2021 metų pavasario semestre 1000 eurų stipendijos skirtos 3 studentėms:

  •      Audronei Vitkutei, Ekonomikos bakalauro studijų programos IV kurso studentei;
  •      Vismantei Čereškaitei, Ekonomikos bakalauro studijų programos IV kurso studentei;
  •      Gelminai Kudelko, Verslo ir teisės bakalauro studijų programos IV kurso studentei.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos