2021 m. sausio 18-19 dienomis Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto darbuotojai dalyvavo virtualiame Jiangnano universiteto vykdytame JEUL projekto renginyje “Universiteto-verslo ryšiai”. Šio dviejų dienų renginio metu patirtimi bei įžvalgomis apie verslo bei universitetų bendradarbiavimą dalijosi mokslininkai ir universitetų darbuotojai iš Čekijos, Italijos, Jungtinės Karalystės, Kinijos, Vietnamo ir Lietuvos.

Antrąją renginio dieną VU EVAF doc. dr. Laimutė Urbšienė pristatė mūsų fakulteto patirtį ir bendradarbiavimo su verslo įstaigomis kanalus.

JEUL projekto tikslas – sujungti aukštojo mokslo ir verslo pasaulius, įgalinant akademinį personalą į mokymo procesą įjungti verslo partnerius – bendradarbiauti kuriant naujus studijų dalykus, kviečiant dalinai dėstyti paskaitas ir jų metu dalintis sukaupta praktine patirtimi, kurti praktikos vietas studentams, o po studijų baigimo nukreipti studentus į tam tikras verslo kompanijas, kad studentai iš karto po mokslų baigimo aktyviai dalyvautų darbo rinkoje.

JEUL (Joint Enterprise University Learning) yra Erasmus+ Capacity Building in Higher Education projektas, suburiantis devynis projekto partnerius iš Kinijos, Vietnamo, Čekijos, Italijos, Lietuvos ir Jungtinės Karalystės.

Sužinokite daugiau apie JEUL projektą ir Vilniaus Universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetą:

https://www.jeul.eu/

https://www.evaf.vu.lt/en/

Screenshot 2021 01 20 153453 copy

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos