Kviečiame aktyvius Vilniaus universiteto studentus iki spalio 25 d. teikti paraiškas vienkartinėms tikslinėms stipendijoms už pasiekimus mokslo, sporto, kultūros ir visuomeninės veiklos srityse gauti.

Studentas, norintis gauti stipendiją, turi pateikti prašymą Vilniaus universiteto eStudentas aplinkoje, adresu is.vu.lt. Teikiant prašymą nurodomos tik tos veiklos, kurios buvo vykdomos nuo pastarosios vienkartinės tikslinės stipendijos skyrimo. Kartu su prašymu būtina pateikti užpildytą vykdomos veiklos aprašymo lentelę ir dokumentus, įrodančius pasiekimus mokslinėje, visuomeninėje, kultūros ar sporto veikloje.

Skiriant vienkartinę tikslinę stipendiją, pirmenybė teikiama studentams, kurie atstovauja Vilniaus universitetui ir garsina jo vardą. Vienkartinės tikslinės stipendijos dydis yra nuo 1 BSI iki 15 BSI (šiuo metu 1 BSI lygus 39 Eur).

Vykdomos veiklos aprašymo formą galite rasti čia.

Vykdomos veiklos aprašymo pildymo pavyzdį kiekvienai veiklos sričiai rasite čia.

Daugiau informacijos apie vienkartines tikslines stipendijas rasite Vilniaus universiteto svetainėje ir Stipendijų nuostatuose.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos