Kviečiame registruotis į spalio 29 d. 15 val. VAA organizuojamą nuotolinę konferenciją-diskusiją tema:Atnaujintas Trijų linijų modelis.

Trijų linijų modelis pateikia naują požiūrį į ankstesnį Trijų gynybos linijų modelį, paaiškina ir sustiprina pagrindinius principus, praplečia taikymo sritį ir paaiškina, kaip pagrindinės organizacijos rolės (priežiūros funkcijos vykdytojai, įmonės vadovai, vidaus auditoriai, rizikų valdymo vadovai ir kitos) veikia kartu, siekdamos stiprinti valdyseną ir rizikos valdymą.

Vidaus audito asociacija (VAA) išvertė į lietuvių kalbą Trijų linijų modelio aprašymą (nuoroda į dokumentą) ir kartu su Baltic Institute of Corporate Governance (BICG), Finansų ministerija ir Rizikos valdymo profesionalų asociacija (RVPA) 2020 m. spalio 29 d. 15 val. kviečia į nuotolinę konferenciją-diskusiją. 

 

Darbotvarkė ir registracija čia

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos