PASIRAŠYMAS Į DIPLOMŲ REGISTRACIJOS ŽURNALĄ

SVARBU: jei nebūsite atsiskaitę su Vilniaus universitetu ir pasirašę diplomų registracijos žurnale, diplomų įteikimo ceremonijoje Jums nebus įteikiamas diplomas.

 

Pasirašymas vyks 2020 m. birželio 22 d. nuo 8-17 val. Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmame aukšte (106 kab.).

  • Iki pasirašymo diplomų registracijos žurnale absolventai privalo atsiskaityti su VU padaliniais. Absolventams, kurie nesinaudojo padalinių paslaugomis, į juos kreiptis nereikia. Informaciją apie atsiskaitymų tvarką ir savo būseną rasite prisijungę prie VU IS, E-Studento aplinkos skiltyje „Studijos“.
  • Neatsiskaitę su VU Studentų atstovybe, LSP galės grąžinti pasirašymo į diplomų registracijos žurnalą metu, todėl prašome atsinešti savo studento pažymėjimą.
  • Birželio 22 d. atvykite tik pro EVAF pagrindinio įėjimo duris. Pirmame aukšte pasirašymui yra paruoštas kabinetas ir Jūsų lauks studijų koordinatorė. Į kabinetą prašome užeiti po vieną ir su apsaugine kauke.
  • Studentams, kurie birželio 22 d. negalės atvykti pasirašyti diplomų registracijos žurnale, bus galimybė pasirašyti 2020 m. birželio 23 d. PRIEŠ diplomų įteikimo ceremoniją. Jūsų lauks studijų administratorė tik įėjus į VU Didįjį kiemą nuo Šv. Jono g.

Pasirašymo į diplomų registracijos žurnalą laikai birželio 23 d.:

8-8.50 val. Bakalauro studijų programa: Ekonomika;

11-11.50 val. Bakalauro studijų programos: Ekonomika (sesijinės studijos) Vadyba ir verslo administravimas (lietuvių k., anglų k., sesijinės), Vadybos informacinės sistemos, Verslas ir teisė;

14-14.50 val. Bakalauro studijų programos: Ekonomika (pokoleginės studijos), Vadyba ir verslo administravimas (pokoleginės studijos), visos magistro studijų programos.

 

DIPLOMŲ ĮTEIKIMO CEREMONIJOS TVARKA

tvarka nustatoma siekiant užtikrinti absolventų, jų svečių ir administracijos saugumą

Diplomų įteikimas vyks 2020 m. birželio 23 dieną, VU Didžiajame kieme (Universiteto g. 3), pėsčiųjų judėjimas bus reguliuojamas ir vienpusis. Įėjimas į renginio vietą: galima tik pro vartus nuo Šv. Jono g., išėjimas tik per Sarbievijaus kiemelį.

Diplomų teikimo laikas:

9 val. Bakalauro studijų programos absolventams: Ekonomika;

12 val. Bakalauro studijų programos absolventams: Ekonomika (sesijinės studijos) Vadyba ir verslo administravimas (lietuvių k., anglų k., sesijinės), Vadybos informacinės sistemos, Verslas ir teisė;

15 val. Bakalauro studijų programos absolventams: Ekonomika (pokoleginės studijos), Vadyba ir verslo administravimas (pokoleginės studijos), visos magistro studijų programos.

Tvarka:

  •  Į Didįjį kiemą absolventai ir jų svečiai bus įleidžiami ne anksčiau kaip 1 val. prieš ceremoniją.
  • Pirmosios eilės kėdžių bus skirtos absolventams. Absolventų svečiams (giminėms ir draugams) bus skirtos galinės kėdžių eilės arba jie galės stovėti Didžiojo kiemo pakraščiuose.
  • Gavus diplomus, absolventus prašome grįžti į savo sėdimas vietas, nes po įteikimo ceremonijos bus daroma bendra nuotrauka iš aukščiau. Giminėms ir draugams sveikinti absolventus galima tik pasibaigus oficialiai ceremonijai
  • Po diplomų įteikimo ceremonijos, išeinant iš VU Sarbievijaus kiemelyje bus galima nusifotografuoti prie fakulteto reprezentacinės sienutės.
  • Absolventų prašome pasirūpinti skėčiais nuo lietaus ar saulės, nes Didžiajame kieme pavėsinės nebus.
  • Prašome laikysi nustatytos tvarkos ir atsižvelgti į VU savanorių ir administracijos darbuotojų, palaikančių tvarką renginio metu, prašymus.
Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos