Pirmą kartą VU EVAF-e grupė Tarptautinės ekonomikos bakalaurų studentų profesinę praktiką atliko ir gynėsi pagal Europos Sąjungos projektą „Creativity and Innovation Management“. Studentai savanoriškai pasirinko įgyvendinti savo praktiką nauju, nestandartiniu būdu, išmokstant ir taikant dizaino mąstysenos metodiką sprendimų paieškos ir priėmimo procesuose.

Dar kovo mėnesį studentams buvo organizuotas mokymų seminaras, kurio metu studentai buvo supažindinti su Dizaino mąstysenos naudojimo technika ir principais, generuojant inovacijas ir kūrybiškai ieškant įmonei reikalingų sprendimų. Studentai išsikėlė praktikos tikslus, suformavo praktikos užduotis ir ėmėsi jas įgyvendinti jau karantino sąlygomis. Projektai buvo itin įvairūs: motyvacinės sistema darbuotojams atliekų perdirbimo įmonėje, darbo efektyvinimo programa apskaitos įmonėje, spartesnio klientų aptarnavimo įrankiai tarptautiniame banke ir kt.

Praktikos eigoje taip pat įvyko du bendri nuotoliniai susitikimai-seminarai, kurių metu studentams buvo teikiamas grįžtamasis ryšys ir individualios konsultacijos įgyvendinant jų projektus.

Šią savaitę studentai pristatė savo praktikos užduočių įgyvendinimą komisijai. Visi projekte dalyvavę studentai sėkmingai pasiekė išsikeltus praktikos tikslus ir, kaip patys pripažino, įgijo naujas, profesinėje srityje itin aktualias dizaino mąstysenos kompetencijas. Be to, įmonių atstovai taip pat labai palankiai atsiliepė apie studentų iniciatyvą klausimus spręsti kūrybiškai ir inovatyviai, taikyti Dizaino mąstyseną ir pasidalinti savo žiniomis su kolelgomis.

Projektą įgyvendina VU EVAF dėstytojai: doc. dr. Laimutė Urbšienė, dr. Arūnas Burinskas ir lektorė Ona Marija Vyšniauskaitė.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos