Studentai, pasirinkę praktiką pagal VU EVAF vykdomą „Creativity and Innovation Management (CIM) in HE and in practice“ projektą š.m. kovo 12 d. dalyvavo kūrybiškumo ir inovatyvumo mokymuose naudojant dizaino mąstysenos metodą.

Į mokymus studentai atėjo atsinešdami praktikos įmonėje identifikuotas problemas, kurioms, pasitelkę dizainerišką mąstymo būdą, jie bandė ieškoti ir projektuoti kitokias problemos sprendimo galimybes, išplaukiančias ne iš pasekmių, bet iš priežasčių.
Jie praktiškai išbandė vaidmenų šturmo (angl. rolestorming), smegenų audros (angl. brainstorming) ir anti-problemos idėjų generavimo metodus, kūrė idėjas, kurias problemai spręsti pasirinktų E.Muskas, pasaulio šachmatų čempionas Magnus Carslen ar Motina Teresė , kūrė ir pristatinėjo prototipus.

Nuo kalbų prie darbų! „Apsiginklavę“ naujais įgūdžiais ir požiūriu jie sugrįžo į savo praktikos darbovietes išbandyti dizaino mąstysenos metodą realiame gyvenime. Mokymus vedė CIM projekto dalyvės lektorė Ona Marija Vyšniauskaitė ir doc. Laima Urbšienė.

Daugiau apie projektą >>

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos