Vilniaus universiteto Centrinės rinkimų komisija (CRK) primena, kad prasideda kandidatų eiti Vilniaus universiteto rektoriaus pareigas prisistatymai Tarybai ir bendruomenei. Kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti!

Pirmasis kandidatams prisistatyti skirtas viešas Tarybos posėdis vyks sausio 8 d. 15 val. Jį kviečiame stebėti tiesioginės transliacijos metu VU „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.

Į kitus prisistatymų renginius kviečiame atvykti bei aktyviai įsitraukti, užduodant klausimus, diskutuojant su kandidatais apie universiteto viziją ir ateitį. Šie susitikimai vyks:

  • sausio 10 d. 14 val. VU Teatro salėje (Universiteto g. 3, Vilnius),
  • sausio 14 d. 15 val. VU Medicinos fakulteto 144 aud. (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius),
  • sausio 16 d. 16 val. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC) (Saulėtekio al. 5, Vilnius), atvirame Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Parlamento posėdyje.

Visi prisistatymai taip pat bus transliuojami tiesiogiai VU „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose, o sausio 10 d. renginio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti ir per LRT.lt.

Daugiau informacijos – universiteto puslapio specialioje skiltyje „Rektoriaus rinkimai“.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos