Gintarė Subačiūtė ir Tomas Radėnas – vidaus auditoriai - pristatė Lietuvos vidaus auditorių asociacijos veiklą ketvirto kurso apskaitos ir audito specializacijos studentams.

Asociacijos nariai, patyrę profesionalai, pasidalino įžvalgomis apie svarbiausias vidaus auditoriaus savybes, kvietė diskutuoti vidaus auditoriams rūpimais klausimais. Tomas Radėnas pasakojo apie vidaus auditorių svarbą verslo įmonėje, vidaus auditorių kvalifikacijos kėlimą ir bendradarbiavimą. Jis paaiškino, kad vidaus auditoriai kartu su įmonės vadovybe siekia veiksmingesnio verslo rizikos valdymo proceso ir siekia sukurti kuo aukštesnę pridėtinę vertę savininkams. Gintarė Subačiūtė akcentavo auditoriaus nepriklausomumą, objektyvumą ir pasakojo, kaip užtikrinti šių principinių nuostatų taikymą auditoriaus darbe. Studentai turėjo pagalvoti, kaip atsakyti į klausimus apie vidaus audito įrodymų rinkimą, apie svarbiausius darbo etapus, apie bendravimą su audituojamaisiais.

Svečiai pabrėžė, kad vidaus auditorių profesija yra labai paklausi, įdomi, reikalaujanti plataus žinių spektro. Suprantama, iššūkių šiame darbe nemažai, tačiau kritiškai mąstantys, kūrybingi, plataus požiūrio specialistai turi neribotą karjeros perspektyvą. Profesionalai pasidalino įžvalgomis ir patarimais apie tyrimo objektus, kurie galėtų būti įdomūs ir nagrinėtini baigiamuosiuose darbuose, palinkėjo rinktis dominančias ir verslui aktualias temas, taip pat kvietė susidomėti vidaus auditoriaus karjera.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos