Neseniai Ekonomikos ir verslo administravimo fakultete lankėsi gausi administracijos delegacija iš Talino technologijų universiteto.

„Dalyvavimas įvairiuose bendradarbiavimo tinkluose suveda su puikiais žmonėmis. Taip buvo ir šį kartą, susitikome konferencijoje prieš metus kai sutikau profesorių Iris Laak (dabar jau Talino technologijų universiteto verslo valdymo mokyklos dekaną), tačiau iš jos išsivystė puikus bendradarbiavimas. Todėl delegacija iš Talino atvyko padiskutuoti apie iššūkius studijose, apie mokslo aktualijas ir apie technologijas versle bei valdyme. Kalbėjome, diskutavome, džiaugėmės vieni kitų rezultatais. Baltijos valstybės ne taip dažnai susėda kartu ypač švietimo srityje, tačiau šis vizitas buvo puikus pavyzdys ir pasiekimas, patvirtinantis, kad mes turime diskutuoti dažniau.“ susitikimą apibendrino Fakulteto Dekanė A. Mačerinskienė.

„Esame labai dėkingi už šiltą ir malonų priėmimą. Susitikimas ir vizitas Universitete buvo labai įdomūs ir prasmingi, o apsikeitimas patirtimis suteikė mums daugybę naujų idėjų ir minčių, kuriomis jau pasidalijome su kolegomis pirmadieninio susirinkimo metu.“ Iris Laak, Talino technologijų universiteto Verslo valdymo mokyklos dekanas.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos