Projektas - VU TECH HUB laimėjo 2019 metų Lietuvos verslo konfederacijos apdovanojimą nominacijoje „Metų mokslo paslauga verslui„.

Vilniaus universiteto technologijų uostas yra analogų neturinti tarpfakultetinė bendradarbiavimo platforma, įkurta 2019 m. balandžio 19 d. VU padaliniai (Ekonomikos ir verslo administravimo, Kauno, Komunikacijos, Matematikos ir informatikos, Medicinos, Teisės fakultetai, Gyvybės mokslų centras ir Verslo mokykla) sujungė savo jėgas, siekdami sukurti unikalią inovacijoms ir tarpdiscipliniškumui palankią ir atvirą platformą.

 

Būdamas didžiausias studentų ir mokslininkų skaičiumi Vilniaus universitetas gali pasiūlyti rinkai itin platų mokslinių idėjų pasirinkimą, suburti specifines, verslo konkrečiai problemai spręsti reikalingas komandas ir užtikrinti, kad kuriami ir siūlomi sprendimai bus unikalūs, ne tik sprendžiantys konkrečią problemą, bet ir kuriantys pridėtinę vertę verslui. Pagrindiniai pranašumai:

- gili atskirų mokslo sričių tyrimų kompetencija ir sinergijos galimybė;

- studentų įgūdžių ir energijos potencialas;

- viena aiški vieta į kurią kreiptis verslui dėl bendradarbiavimo su mokslu ir potencialiais darbuotojais;

- pasiūlomos multidisciplininės mokslininkų ir studentų komandos problemai spręsti;

- bandomoji laboratorija verslo idėjoms, inovacijoms ir produktams išbandyti, tobulinti.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos