Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto pirmakursiai turėjo unikalią galimybę dalyvauti Draudimo brokerių rūmų organizuotame renginyje „Draudimo forumas 2019“, kuris yra skirtas profesionaliems draudimo paslaugų teikėjams ir rinkos ekspertams.

Draudimo forumas – tai jau penktus metus vykstantis didžiausias draudimo rinkos atstovų renginys, kurio tikslas – peržvelgti svarbiausias draudimo rinkos naujienas ir aktualijas bei pasidalinti patirtimi. Draudimo forume 2019 dalyvavo net 900 dalyvių: 660 Draudimo brokerių rūmų narių ir 240 kviestinių svečių.

VU EVAF studentai Draudimo forume 2019 turėjo galimybę pasidomėti draudimo verslo subtilybėmis ir klausytis pranešimų, kurių tematika labai vertinga studentams renkantis tolesnes karjeros kryptis ar tiesiog priimant ateities iššūkius. „Tikiuosi, kad studentai, iš arti pamatę draudimo rinkos dalyvius iš paties aukščiausio lygmens, vis labiau atkreips dėmesį į įdomią ir turiningą draudimo sritį, kurioje yra dar daug vietos naujiems talentams, savirealizacijai ir kūrybai,“ – teigė Draudimo brokerių rūmų direktorė Raminta Žimkutė.

Be to, per renginio pertraukas pirmakursiai turėjo galimybę įgyvendinti socialinį projektą. Studentai rinko lėšas tęstiniam tarptautiniam vaikų patarlių projektui „Kol gyveni, tol ir mokaisi“, kuriame dalyvauja ir moksleiviai, turintys negalią ar specialiųjų poreikių.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos