Lietuvos bankas ir Vilniaus universitetas pasitiks 25-osios Tarptautinės panelinių duomenų konferencijos (IPDC 2019) dalyvius. IPDC 2019 suburbia ekonomistus, ekonometrijos profesionalus, statistikus ir socialinių mokslų atstovus, naudojančius panelinius duomenis taikomuosiuose ir teoriniuose moksliniuose tyrimuose.

Šiemet konferencijos programą sudaro 29 sesijos, kuriose bus pristatomi 112 pranešimų. Plenariniame posėdyje pranešimus skaitys žinomi ekonomikos krypties mokslininkai Manuel Arellano (CEMFI), Peter Egger (Šveicarijos federalinis technologijos institutas ETH Zurich), Ivan Fernandez-Val (Bostono universitetas) ir Bo Honore (Prinstono University). Vilnius pasitiks IPDC 2019 dalyvius iš viso pasaulio universitetų ir centrinių bankų, o daugiausia svečių laukiama iš Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Vokietijos ir JAV.

Daugiau informacijos: https://ipdc2019.org/

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos