Didžiausia šalyje paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti organizacija Lietuvos verslo konfederacija (LVK) kiekvienais metais įvertina valstybės pareigūnus bei verslininkus, labiausiai prisidėjusius prie verslo aplinkos gerinimo, socialinės atsakomybės iniciatyvų, eksporto skatinimo bei dialogo tarp valstybės ir verslo.

„Tvirta ir skaidri partnerystė tarp verslo ir valstybės institucijų yra visos valstybės sėkmės pagrindas. Esame viena didžiausių ir seniausių šalies verslo organizacijų – šįmet konfederacijai sukanka jau ketvirtis amžiaus. Taip pat esame Tarptautinių prekybos rūmų „International Chamber of Commerce“, kurie švenčia jau šimto metų sukaktį, nariai. Tai mus smarkiai įpareigoja, todėl stengiamės nuolat pastebėti ir išskirti tuos, kurie yra aktyviausi bei labiausiai prisidėję prie verslo aplinkos gerinimo“, – teigė LVK prezidentas Valdas Sutkus.

Visą straipsnį skaitykite >>

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos