Jeigu mokyklą baigiančios p. Indrės būtų paklausę, kuo ketina tapti, ji būtų išpyškinusi: žurnaliste. Vis dėlto bakalauro studijoms pasirinko pramonės inžineriją.

 „Mokykloje svajojau stoti į žurnalistiką, bet neįstojusi pasukau ten, kur, atrodė, panašu – žiniasklaida KTU, nors iš tiesų tai buvo inžinerijos studijos. Tėtis sakydavo, kad žurnalistika nėra amatas, žurnalistais gali būti visi, o svarbiausia man – įgyti amatą. Buvau jauna, pati nemačiau aiškios krypties gyvenime, todėl sutikau. Prisimenu, kaip tėtis iš gimtosios Klaipėdos vežė į Kauną, o aš sakiau, kad neateis tokia diena, kai pamilsiu šitą miestą“, – šypsosi p. Radavičienė.

Pirmaisiais magistrantūros metais turėjau rinkodaros paskaitų. Parašiau labai gerą rinkodaros projektą, profesorė gyrė prieš visą kursą. Turbūt ne veltui, nes rašydama tą projektą įdėjau kur kas daugiau pastangų negu į bakalauro darbą. Labai įkvėpta nuėjau dirbti į gamybinę kosmetikos ir buitinės chemijos įmonę projektų vadove, vėliau – rinkodaros specialiste. Paskui tęsiau karjerą S. Jokužio leidykloje-spaustuvėje kaip projektų vadovė. Bagažas po truputį kaupėsi“, – pradžią rinkodaroje prisimena pašnekovė.

Visą interviu skaitykite >>

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos