Kaip ir kasmet, koncernas “MG Baltic” skyrė finansinę paramą – 1000 eurų – VU EVAF IV kurso Ekonomikos, Vadybos ir verslo administravimo bei Vadybos informacinių sistemų studijų programų geriausiai besimokantiems studentams. Koncernas „MG Baltic“ finansines stipendijas VU EVAF bakalauro pakopos geriausiai besimokantiems studentams skiria nuo 2013 metų.

Šiemet 1000 eurų stipendijas gavo: Meda Grudzinskaitė (Vadybos ir verslo administravimo programa, Buhalterinės apskaitos ir audito šaka), Grėtė Patumsytė (Vadybos ir verslo administravimo programa, Rinkodaros ir globalaus verslo šaka) ir Kamilė Čeburnytė (Vadybos ir verslo administravimo programa, Inovacijų ir projektų valdymo šaka).

Koncerno “MG Baltic” skelbiamame stipendijų konkurse kasmet gali dalyvauti studentai, kurių šeštojo studijų semestro pažymių vidurkis yra ne mažesnis nei 9,5 balo, o bendras visų 6 studijų semestrų vidurkis – ne mažesnis nei 9 balai. Studentus konkursui atrenka speciali EVAF komisija.

Iš Komisijos atrinktų kandidatų stipendijai gauti „MG Baltic“ savo nuožiūra atrenka 3 studentus, kuriems ir skiriamos stipendijos. Vertinami ne tik studentų pasiekimai studijose, bet pageidautina, kad studentas turėtų pasiekimų mokslinėje ar (ir) visuomeninėje veikloje. Galutinis sprendimas priimamas po individualaus studentų susitikimo su „MG Baltic“ atstovais.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos