Nuoširdžiai kviečiame esamus ir būsimus Ekonomikos krypties magistrantus ir doktorantus prisijungti prie VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto vykdomo aukšto lygio mokslo projekto „Naujas požiūris į optimalios valiutos erdvės teoriją heterogeninėje Europos Sąjungoje“ - Euro4Europe

Siūlome:

  • Tarptautinę mokslinę aplinką – galimybę dirbti su patyrusiais mokslininkais iš Čekijos (Brno Mendel universitetas, Austrijos (WIFO – Austrijos ekonomikos tyrimų institutas, Vienos Ekonomikos ir verslo universitetas), Vokietijos (Zeppelin universitetu iš Friedrichshafen) ir Lietuvos (Lietuvos banko Ekonomikos ir finansų tyrimų kompetencijos centras).
  • Prieigą prie tarptautinių įmonių duomenų bazių (pvz., Amadeus), išvyką į tarptautinę mokslinę konferenciją pristatyti pasirinktos projekto tyrimų temos rezultatus*.
  • Galimybę be disertacijos vadovo turėti dar ir konsultantą - konkrečios mokslo temos ekspertą.
  • Galimybę įsidarbinti projekte.

Galimybė būsimiems doktorantams prisijungti prie projekto komandos bus suteikta pasirinkus projekto „Euro4Europe” siūlomas tokias tyrimų tematikas:

  • Verslo ciklų sinchronizavimas ir optimali valiutos erdvė (Business Cycle synchronization & Optimal currency area) 
  • Dinaminiai mikroduomenų modeliai ir regioninė verslo ciklų sinchronizacija (Dynamic models on micro-data and regional business cycle synchronization)
  • Finansų krizės poveikio perdavimo mechanizmai ir verslo ciklų raida skirtinguose teritorinio suskaidymo lygmenyse (Transmission mechanisms of the financial crisis and the evolution of business cycles at different levels of territorial disaggregation)

Pasirinkus disertacijos temą, atitinkančią projekto tematiką, priimant kandidatą į doktorantus bus atsižvelgta į jo pasirinkimą dalyvauti fakulteto vykdomame projekte.

Dėl detalesnės informacijos apie projektą kreiptis į doc. dr. L. Urbšienę,

Projekto laikotarpis: 2018 m. sausio 8 d. – 2022 m. sausio 7 d.

Projektas finansuojamas iš Europos socialinio fondo lėšų.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos